Mail:info@tayinciler.com

Hakkımızda

Hakkımızda


www.Tayinciler.com

İnsanların, tayin, atama, becayiş, eğitim, gezi, kısa süreli iş seyahatleri gibi yer değiştirmelerinde karşılaştıkları sorunlara çözüm bulmak ve oryantasyon süreçlerinde onlara yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş, güncel bilgi paylaşımının yapıldığı, içerisinde duyuru ve haberlerin olduğu ve kültürel değerleri barındıran bir sosyal paylaşım ve dayanışma sitesidir.

Kişiler, gittikleri şehirlerde, bölgenin tarihi dokusu, estetik anlayışı, yaşam biçimi, sosyal ve kültürel faaliyet alanları, kamu kurumları, gibi şehir hakkında bilgi edinirken, taşınma, ulaşım, konaklama, yeme-içme, alışveriş gibi konularda da kendilerine sunulan pek çok seçeneği görme imkanı elde eder.

Üyeler çevirim içi haberleşme ve forum platformu üzerinden bilgi sahibi olurken,ilanlar sayfasında da ilan ve duyuru paylaşımında da bulunarak ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm bulma olanağı sağlar.

Zengin içerik ve görsel temaya sahip olan site, ülkemizin her bir köşesi hakkında bilgi vermekte, aynı zamanda tanıtımını da yaparak Truzim’e katkı sağlamaktadır.